Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Kadzidełka sześciokątne

( ilość produktów: 2 )

Zapachowe kadzidełka sześciokątne – naturalna aromaterapia w Twoim domu

Uwielbiasz otulać się naturalnymi zapachami? Wciąż poszukujesz nowych aromatów i sprawdzasz ich wpływ na zdrowie i samopoczucie? Jeśli tak, to koniecznie musisz wypróbować nasze zapachowe kadzidełka sześciokątne, których wonie przeniosą Cię w świat relaksu i spokoju.

Stanowią one znakomity dodatek do aromaterapii, czyli naturalnej metody poprawy samopoczucia za pomocą zapachu. Już starożytni wiedzieli, że każdy zapach potrafi w różnorodny sposób wpłynąć na samopoczucie i organizm człowieka. To, co kiedyś było uznawane za oczywiste, dziś zyskuje potwierdzenie w badaniach naukowców. Coraz częściej można się bowiem spotkać z pozytywną opinią środowiska naukowego na temat aromaterapii i jej korzystnego wpływu na nasze zdrowie.

Najważniejszym jej elementem są prozdrowotne olejki eteryczne, które znajdują się w naturalnych kadzidełkach sześciokątnych. Składniki te kompleksowo wpływają na nasze samopoczucie. Niektóre z nich działają relaksująco, uspakajająco i kojąco na układ nerwowy, inne wręcz odwrotnie – dodają energii, pobudzają i pomagają się skupić. Wykazano również, że olejki eteryczne potrafią korzystnie oddziaływać nie tylko na układ nerwowy, ale też trawienny, oddechowy, krążenia czy immunologiczny. Warto zatem zapoznać się z konkretnymi właściwościami danego zapachu, zanim wybierzemy zapachowe kadzidełka sześciokątne dla siebie.

Naturalne kadzidełka sześciokątne – dobroczynna moc zapachu prosto z Indii

Indie to kraj, w którym stosuje się naturalne kadzidełka sześciokątne na porządku dziennym. Ich woń wypełnia właściwie każdy dom. Hindusi bowiem wierzą nie tylko w prozdrowotne właściwości zapachowych kadzidełek sześciokątnych, ale też w magiczną moc dymu, który powstaje podczas ich spalania. Według ich wierzeń ma on posiadać właściwości oczyszczające i poprawiające prawidłowy przepływ energii w domach, co z kolei przekłada się na harmonię i szczęście w relacjach domowników.

Zapachowe kadzidełka sześciokątne to również nieodłączny element wszelkich praktyk duchowych takich jak medytacja czy joga. Jeśli i Ty jest zwolennikiem tego rodzaju aktywności, to zapachowe kadzidełka z pewnością pomogą Ci stworzyć w pomieszczeniu idealny nastrój do zagłębiania się w sobie.

Kadzidełka sześciokątne – wybierz zapach dla siebie!

W sklepie Zdrowietolubie.pl oferujemy szeroki wybór atrakcyjnych zapachów kadzidełek sześciokątnych. Od słodkich woni, przez owocowe, korzenne, orientalne po te najbardziej mistyczne. Każdy znajdzie u nas swój ulubiony aromat. Każde, naturalne kadzidełko sześciokątne powstało ze zmielonych kwiatów sproszkowanego drewna, węgla drzewnego, starannie wyselekcjonowanych ziół i olejków eterycznych. Wszystkie te składniki zostały uformowane ręcznie w kształt patyczków gotowych do spalania. Każde opakowanie zawiera 20 sztuk kadzidełek sześciokątnych o długości 23 cm, co daje około 40 minut ciągłego palenia.

Daj się uwieźć już dziś wspaniałym zapachom naturalnych kadzidełek sześciokątnym i podaruj sobie odrobinę relaksu w zaciszu własnego domu!

pixel