Darmowa dostawa od 70,00 zł
Naturalny olejek eteryczny: LIMETKOWY
Naturalny olejek eteryczny: LIMETKOWY
Naturalny olejek eteryczny: LIMETKOWY
Naturalny olejek eteryczny: LIMETKOWY

Naturalny olejek eteryczny: LIMETKOWY

11,40 zł
brutto / szt.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: / szt.
Cena regularna: / szt.
Możesz kupić także poprzez:
Produkt dostępny w bardzo dużej ilości
Produkt dostępny w bardzo dużej ilości
14 dni na łatwy zwrot
Bezpieczne zakupy
Odroczone płatności. Kup teraz, zapłać później, jeżeli nie zwrócisz
Kup teraz, zapłać później - 4 kroki
Przy wyborze formy płatności, wybierz PayPo.PayPo - kup teraz, zapłać za 30 dni
PayPo opłaci twój rachunek w sklepie.
Na stronie PayPo sprawdź swoje dane i podaj pesel.
Po otrzymaniu zakupów decydujesz co ci pasuje, a co nie. Możesz zwrócić część albo całość zamówienia - wtedy zmniejszy się też kwota do zapłaty PayPo.
W ciągu 30 dni od zakupu płacisz PayPo za swoje zakupy bez żadnych dodatkowych kosztów. Jeśli chcesz, rozkładasz swoją płatność na raty.

OLEJEK LIMETKOWY /Citrus Aurantifolia Peel Oil/

Naturalny olejek eteryczny uzyskiwany metodą destylacji parą wodną skórek owoców Citrus aurantifolia. Posiada właściwości energetyzujące, przeciwbakteryjne, odświeżające, relaksujące. Łagodzi przeziębienia, stany zapalne gardła, reumatyzm, artretyzm, bóle głowy. Pomaga przy stanach depresyjnych, lękach, zaburzeniach psychiki związanych z alkoholizmem. Znosi uczucie zmęczenia. Często wykorzystywany w przemyśle kosmetycznym i perfumeryjnym ze względu na ciekawy zapach o cytrusowej i intensywnej nucie. 

Wszystkie olejki eteryczne oferowane przez firmę ETJA są w 100% naturalne. Każdy produkt Etja jest zarejestrowany w bazie CPNP oraz przebadany dermatologicznie.

DZIAŁANIE – OLEJEK LIMETKOWY 

Przeciwbakteryjne, energetyzujące, odświeżające, relaksujące, antydepresyjne 

SPOSÓB UŻYCIA

masaż - dodawać 8-10 kropli na 50 ml bazy olejowej np. olej ze słodkich migdałów, awokado, pestki moreli.
kąpiel – do wanny dodawać 8-10 kropli do wanny wypełnionej 1/3 ciepłej wody. Czas kąpieli do 15 minut. Działa pobudzająco i odświeżająco.
aromatyzacja powietrza - kominek zapachowy, dyfuzor, rozpylacz w spray. Odkaża i dezynfekuje powietrze.
dodatek do prania - kilka kropli olejku rozpuścić w płynie do prania lub dodać do proszku. 

NUTA

Wysoka

ZAPACH

Świeży, cytrusowy, intensywny, odświeżający 

KOLOR

Lekko zielonkawy 

DOBRA KOMPOZYCJA Z OLEJKIEM LIMETKOWYM

Eukaliptusowym, rozmarynowym, cytrynowym, tymiankowym, drzewem herbacianym, bergamotowym, miętowym.

PRZECIWWSKAZANIA

Do użytku zewnętrznego. Kobiety w ciąży i osoby skłonne do alergii powinny zachować szczególną ostrożność. 

PRZECHOWYWANIE

Przechowywać w szczelnie zamkniętej butelce z ciemnego szkła w temperaturze pokojowej, w miejscu niedostępnym dla dzieci.

KRAJ POCHODZENIA

Meksyk 

Marka
Kod producenta
5901138386309
Stan
Nowy
Rodzaj olejku
inny
Producent
Etja
Pojemność
10
Potrzebujesz pomocy? Masz pytania?Zadaj pytanie a my odpowiemy niezwłocznie, najciekawsze pytania i odpowiedzi publikując dla innych.
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
pixel